]]>

Deze website draagt het AnySurferlabel, een Belgisch kwaliteitslabel voor toegankelijke websites. Meer informatie vindt u op www.anysurfer.be.

Welkom  |    Inloggen  

KENNISPLATFORM ECONOMIE


 
 
  Logo West-Vlaanderen

Kennisplatform

Contacteer de platformbeheerder

   

Kenniscentrum Economie West

heeft als taak informatie over en nuttig voor de sociaaleconomische ontwikkelingen van West-Vlaanderen te verzamelen, te centraliseren, te ontsluiten, te verspreiden en zowel intern als extern beschikbaar te stellen – vooral digitaal

Locatie

Provinciehuis Boeverbos - Filiaal I
Koning Leopold III-laan 31
8200 Sint-Andries/Brugge

Ons team

Lode Vanden Bussche: coördinator
050/40 35 36 – lode.vanden_bussche@west-vlaanderen.be 

Stefaan Froyman: procesmedewerker kennisbeheer
050/40 71 28 – stefaan.froyman@west-vlaanderen.be 

Katleen Gyselinck: administratief medewerker
050/40 74 46 – katleen.gyselinck@west-vlaanderen.be 

Brigitte Declerck: informatiemedewerker
050/40 71 24 – brigitte.declerck@west-vlaanderen.be 

Inge Priem: informatiemedewerker
050/40 71 86 – inge.priem@west-vlaanderen.be 

Jan Bart Van In: hoofdredacteur West-Vlaanderen Werkt
050/40 71 29 - janbart.vanin@west-vlaanderen.be 

Philippe Derynck: GIS coördinator / applicatiebeheerder
050/40 70 48 - philippe.derynck@west-vlaanderen.be 

Als u de fysieke collectie wenst te raadplegen, graag vooraf een afspraak maken. Op die manier kunnen we u het best verder helpen.

 
     
Delen op LinkedIN   Add to any
 © 2008 - 2017 - Het Kennisplatform Economie maakt deel uit van het Kenniscentrum Economie West van de Provincie West-Vlaanderen - dienst economie       Logo provincie West-Vlaanderen - Door mensen gedreven  

Het Kennisplatform Economie bevat talrijke links naar externe locaties waarvan wij de toegankelijkheid voor slechtzienden niet kunnen garanderen. Indien u dit wenst, kunt u de informatie ook opvragen via de contactgegevens via deze link.